IT projektų vadovas
This assignment expired 5 лет назад

HITCONTRACT
hitcontract.lt

Description

Įmonė Fintegry ieško IT projektų vadovo projektams, skirtiems bankams ir finansinėms institucijoms. Šiuo metu vykdomą projektą sudaro kelios sistemos bei aplikacijos su įvairiomis duomenų transformacijom ir integracijomis tarp sistemų.

Darbo pobūdis:

  • dėlioti ir valdyti projekto apimtį, terminus;
  • bendrauti su klientais dėl naujų funkcionalumų, poreikių ar „key“ problemų;
  • bendrauti su vidiniais analitikais ar programuotojais (kai reikia surinkti naujų funkcionalumų/pakeitimų įvertinimus).

Reikalavimai:

  • darbo patirtis su dideliais sistemų kūrimo projektais;
  • projektų eigos suvokimas;
  • vadovavimo 3-4 žmonių komandai ilgesnės trukmės projekte patirtis;
  • supratimas, kas yra Agile aplinka;
  • komunikabilumas.

Kas Jūsų laukia:

  • draugiški ir profesionalūs kolegos;
  • inovatyvi, šiuolaikiška erdvė (Sporto g. 18, Vilnius);
  • patogi darbo vieta ir modernūs darbo įrankiai;
  • lanksti politika darbo grafiko ir atostogų atžvilgiu;
  • realios karjeros perspektyvos;
  • kompensacinis paketas;
  • įdomūs projektai ir klientai;
  • įkvepianti aplinka mažoje, bet sparčiai augančioje IT organizacijoje.

Required Skills

ROLE EXPERIENCE
Project Manager 1-2 years

About the assignment

Местоположение
Vilnius, Литва
Удаленно
No
Rate (after tax)
Negotiable
Срок
Полная занятость

Want to apply to this project? Register or simply drop CV & Apply

Captcha